SZKOLENIA ONLINE

"Zamówienia publiczne w Twojej firmie" – projekt realizowany przez Wielkopolską Grupę Prawniczą wspólnie z Polską Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości jest skierowany do mikro, małych i średnich przedsiębiorstw z województwa dolnośląskiego, lubuskiego, wielkopolskiego i zachodniopomorskiego.

Przedsiębiorco! Dlaczego w czasie pandemii warto wziąć udział w szkoleniu?
  • dla nas ważne jest Twoje bezpieczeństwo, dlatego przeprowadzamy szkolenia ONLINE! Wystarczy, że po wypełnieniu formularzy zgłoszeniowych zarejestrujesz się na przesłany do Ciebie link. Skontaktuj się z nami!
  • 90% wartości szkoleń i doradztwa jest dofinansowane ze środków EFS w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój.
  • Pomyśl o swojej przyszłości i zadbaj o rozwój firmy – my kompleksowo przygotujemy Cię do prowadzenia zamówień publicznych w Polsce z uwzględnieniem elektronizacji oraz założeń do nowej ustawy.
  • W trakcie szkolenia omówimy także, w jaki sposób pandemia koronawirusa wpływa na możliwość realizacji umów o udzielenie zamówienia.
  • Dzięki skorzystaniu z doradztwa prawnego Twoja firma zyska wsparcie doradców z ponad 15-letnim doświadczeniem w zamówieniach publicznych, którzy odpowiedzą na każde nurtujące Cię pytanie.

Przedsiębiorco! Możesz liczyć także na dodatkowe BONUSY!!!
  • Każda firma, która weźmie udział w szkoleniu otrzyma dodatkowe 2h doradztwa od kancelarii (te 2h mogą dotyczyć jakichkolwiek zagadnień prawnych, nie tylko dotyczących prawa zamówień publicznych)
  • Odraczamy płatność – za udział w szkoleniu i doradztwie (jeżeli firma od razu wykupi doradztwo) płatność może nastąpić do końca roku!
  • Każda firma uczestnicząca w wybranym szkoleniu powinna skorzystać z min. 10h doradztwa prawnego w cenie 43,20zł/h. Ilość godzin doradztwa może być wyższa.
Koszty

Doradztwo z zakresu ubiegania się o zamówienia publiczne w Polsce: 432,00 zł netto / 10 godzin.
Doradztwo (10 godzin) plus jedno szkolenie (2dni): 512,30 zł netto
Można dokupić dodatkowe godziny doradztwa 43,20zł netto / 1godzina.

ZAPRASZAMY!

Nie czekaj! Zgłoś się już dziś!

ul. Grudzieniec 64, 60-601 Poznań
tel. + 48 (61) 850 12 33/ e-mail: biuro@wgpr.pl

Osoby kontaktowe:

Justyna Górna
t. +48 572 530 798
j.gorna@wgpr.pl

Anna Jankowiak
t. +48 517 594 833
a.jankowiak@wgpr.pl
Image