O KANCELARII

Wielkopolska Grupa Prawnicza Kozłowski, Maźwa, Sendrowski i Wspólnicy sp. k. jest kancelarią radców prawnych, zatrudniającą 30 osób, świadczącą usługi doradztwa prawnego na rzecz jednostek publicznych oraz przedsiębiorców.

Koncentrujemy się na kilku dziedzinach prawa, przez co sprawami naszych Klientów zajmują się wyłącznie wyspecjalizowani prawnicy, o wysokim stopniu przygotowania merytorycznego i z dużym doświadczeniem praktycznym. Nad wszelkimi sprawami pracujemy w zespołach, co pozwala proponować Państwu najlepsze, sprawdzone, wielopłaszczyznowe rozwiązania, a także zapewnia szybką i pełną odpowiedź na Państwa pytania i wątpliwości.

Jedną z głównych specjalizacji kancelarii jest obsługa prawna w zakresie zamówień publicznych oraz obsługa podmiotów otrzymujących dofinansowania z funduszy strukturalnych Unii Europejskiej. Prawnicy kancelarii komentują zagadnienia związane z zamówieniami publicznymi m.in. dla dziennika „Rzeczpospolita”. Wspólnicy Wielkopolskiej Grupy Prawniczej są twórcami programu „E-Publiczny Doradca”, służącego do prowadzenia postępowań o udzielenie zamówienia publicznego. Kancelaria obsługuje m.in. Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju, w zakresie kontroli prowadzonych przez zamawiających postępowań o udzielenie zamówienia publicznego. Kancelaria doradza również jednostkom publicznym na etapie realizacji umów o udzielenie zamówienia publicznego, w tym w zakresie możliwości zmiany umowy, odstąpienia lub częściowego odstąpienia od umowy, czy naliczania kar umownych.

Ponadto, od kwietnia 2017 roku, prawnicy i specjaliści Kancelarii udzielają Klientom Wolters Kluwer Polska SA informacji z zakresu stosowania przepisów ustawy prawo zamówień publicznych oraz w zakresie wydatkowania środków unijnych.

Swoją wiedzą dzielimy się w trakcie specjalistycznych szkoleń z zakresu zamówień publicznych, procedur wydatkowania środków unijnych, dyscypliny finansów publicznych, czy sporządzania umów w obrocie gospodarczym. Prowadzimy także blogi tematyczne z zakresu zamówień publicznych: zp.wgpr.pl, blog.e-publicznydoradca.pl, a także bloga dotyczącego zarządzania wierzytelnościami financelaw.pl.

Usługi świadczone przez Wielkopolską Grupę Prawniczą charakteryzują się wysoką skutecznością oraz profesjonalizmem. Powierzając nam swoje sprawy, mają Państwo gwarancję sprawnej i fachowej obsługi, zaangażowanie i oddanie naszych pracowników, a przede wszystkim skuteczną reprezentację Państwa interesów.
Image